29.09.2020 | Bayilik ve Franchise içerikli İnternet Gazetesi | bayilikgazetesi.com.tr

TÜZÜN

ADRES
Ehlibeyt Mahallesi. 1258. Sok. No:11 Balgat / ANKARA
TELEFON
0312 473 67 00
FAKS
0312 473 67 03
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

tuzun-bayilik-gazetesi

TÜZÜN FRANCHISE ;

Firmamız, yurtiçi ve yurtdışı lokasyonlarını genişletmek amacıyla, TÜZÜN standartlarına uygun firmalara Franchise hakkı vermektedir.
Edindiğimiz birikim ve geçmiş tecrübelerimiz sonucunda, oluşturulan temel Franchise koşulları aşağıda bilginize sunulmaktadır.

Yatırım planlamalarınızın TÜZÜN standartları ve aşağıdaki temel koşullara uygun olması halinde sizlerle en kısa sürede irtibata geçilecektir.

Tüzün ilan edilen temel koşullarla bağlı olmayıp bunların içeriğinde tek yanlı olarak değişiklik yapma hakkına sahiptir. İlan edilen temel koşulları taşıyan firmaların başvurularının kabul edilip edilmeyeceği TÜZÜN’ün insiyatifinde olup, kabul edilmeme durumunda başvuru sahibinin kazanılmış bir hakkı olmayacaktır. Başvurunun değerlendirilmesi, sözleşme koşullarının belirlenmesi, diğer hukuki işlemlerin gerçekleştirilmesinde TÜZÜN tek belirleyici taraf olacaktır.

BAŞVURU YAPAN FİRMA İÇİN FRANCHISING TEMEL KOŞULLARI

– TÜZÜN mağazası için en az 15 Mt. Cephe ve 150 m2 kullanılabilir alan ile % 10 depolama alanında faaliyet göstermelidir.

-TÜZÜN mağazası için düşünülen şehirdeki en işlek Alışveriş Merkezinde veya moda markalarının bulunduğu ana cadde/bulvar olmalıdır.

– TÜZÜN mağazasının iç ve dış dekorasyonu, mimari tasarımı TÜZÜN standardı olarak, Franchise veren tarafından belirlenir, yapılacak yatırım maliyeti Franchise başvurusu yapan tarafından karşılanır.

– Siparişler, TÜZÜN tarafından sezona göre mevcut koleksiyon içersinden yapılır ve koleksiyonda sergilenen ürünlerin en az % 80’ine sipariş verilmesi gerekmektedir.

-Franchise alan, mağzacılık ve parakende sektöründe tecrübeli olmalı. Süreklilik arz eden kurumsal yapıya ve kadroya sahip olmalı.

– Tanıtım ve pazarlama harcamaları için Franchise alan’ın ayıracağı bütçe Franchise alan’ın oluşturacağı iş planı doğrultusunda taraflar arasında kararlaştırılır.

– Franchise işletme hakkı, minimum 4 yıllık süreye mahsus verilir. 4 yılın sonunda Franchise alan’ın çalışma kapasitesi nazara alınarak, franchise işletme hakkı yeniden değerlendirilir.

-Ürünlerde tek marka politikası esastır.

-Genel koşullar için yüz yüze gerçekleştirilecek bayi toplantısı sayesinde, daha fazla net bilgilere erişebilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ