20.07.2019 | Bayilik ve Franchise içerikli İnternet Gazetesi | bayilikgazetesi.com.tr

Shapes For Women

ADRES
Talatpaşa Bulvarı No:63/4 Alsancak-İZMİR
TELEFON
(232) 4636469
FAKS
(232) 4636479
WEBSİTE
www.shapesturkey.com
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

shapes-for-women-bayilik-franchise

Shapes For Women Franchise ;

DG Spor Aletleri Sanayi, egzersiz sektörüne ilk olarak  “Shapes For Women” markasıyla 2007 yılında girmiştir ve 2008 yılından beri Türkiye genelinde “sadece kadınlara özel, hidrolik egzersiz” konusunda bayilikler vererek Türk kadınlarını spor sektöründe kalite ile buluşturmuştur.

Güçlü ve global bir markanın iş ortağı olmak, sadece işin kuruluş aşamasında değil, gelecek yıllardaki vizyonu ve gelişimi için de çok önemlidir. Shapes bu özelliği ile de Türkiye’nin en yenilikçi egzersiz ve franchising zinciridir. İç dinamizmi çok yüksek olan bu sektörde markaların da bu hıza ayak uydurması çok önemlidir.

Kuruluştan beri “ilk”leri uygulamayı amaç edindik ve ilk web tabanlı üye takip sistemini uyguladık, shapesdiyet ile egzersiz ve diyeti sanal ortamda kombinledik, Türkiye’ye Piloxing’i ilk biz getirdik…

SHAPES STUDIO, Grup Fitness ve Personal Training ve SHAPES STUDIO PREMIUM, Grup Fitness ve Personal Training, Reformer Pilates Sistemleri: 

Shapes Studio’da, egzersizi eğlenceli bir şekilde, müzik eşliğinde yapmak isteyenler için Grup Fitness çalışmaları, özel bir ihtiyaç veya istek halinde antrenörle birebir yapılan Personal Training çalışmaları; Shapes Studio Premium’larda ise bunlara ek olarak Reformer Pilates çalışmaları yapılmaktadır.

GRUP EGZERSİZ ÇALIŞMALARI: Bireysel egzersiz çalışması gerekmeyen durumlarda, sağlıklı yaşam ve eğlence amaçlı yapılacak egzersizler için “grup fitness” adı verilen, en az 3-4 kişilik gruplarla, müzik eşliğinde yapılan çalışmalardır. Bu egzersizlerde, antrenman bilimi, değişik müzik ve kültürler ve dans ile yoğurulmaktadır. Böylece farklı müzik ve kültürler sınırları aşmakta ve dünyaya yayılmaktadır. Piloxing, Zumba, Masala Bhangra… gibi çalışmalar bunlara güzel birer örnektir.

BİREYSEL EGZERSİZ ÇALIŞMALARI:

Eğitmenle özel olarak yapılan, kişinin günlük programına ve beslenmesine en uygun egzersiz programının oluşturularak zaman kaybı olmadan ve yüksek performansla en iyi neticeye, en kısa zamanda ulaştıran çalışmalardır. Personal Training’in en önemli özelliklerinden biri planlanması ve uygulanması zor olan fonksiyonel egzersizleri, doğru ve güvenli yapabilme olanağı sunmasıdır. Shapes Studio sisteminde asıl olan makinaların gücü değil, doğru bir rehberle insanın kendi vücudundaki sınırların gücünü fark etme sanatıdır ve egzersizin kişiye özel olması gerektiğini savunulmaktadır.

REFORMER PİLATES ÇALIŞMALARI:

Yoğun iş temposunun beraberinde getirdiği düzensiz ve sağlıksız beslenme bireylerde fizyolojik rahatsızlıklara neden olurken, aynı zamanda stres ve hareketsizlik ise psikolojik rahatsızlıklara ve postür ( duruş ) bozukluklarına neden olabilmektedir. Bu gibi durumlarda devreye giren Reformer Pilates, zayıf kasları da güçlendirerek tüm vücut bilincini ve dengesini arttırır.

KİMLER SHAPES STUDIO / STUDIO PREMIUM AÇABİLİR?

Yatırımcılarımızın  spor kökenli olmaları gereklidir. Besyo mezunu veya merkezimizce  geçerliliği kabul edilen en az bir antrenörlük sertifikasına (Pilates, Fitness…) sahip olan, girişimci ruha sahip, enerjik, çalışmayı seven, özgüveni yüksek ve güler yüzlü kadın antrenörler bir Shapes Studio şubesi açabilir. Çünkü yatırımcılarımız yaklaşık 3 aylık periyotlarda düzenli  ve katılımı zorunlu eğitimlere tabi tutulurlar ve böylelikle hem dünyadaki grup egzersiz trendlerini izler ve uygularlar, hem de personal training ile ilgili yeni sertifika programları ile hizmetlerini bir üst seviyeye çıkartırlar.

SHAPES STUDIO FRANCHİSİNG BEDELİ NEDİR VE NELERİ KAPSAR?

Shapes Studio franchise bedeli lansman özel fiyatı ile 26.500 TL’dir. Direnç makine ve aksesuarları ile serbest ağırlıklardan oluşan bir içeriğe ek olarak kontrat süresince marka kullanımı, açılış öncesi 6 günlük eğitim(2 gün işletmecilik ve 4 gün antrenman eğitimi), açılış sonrası 3 günlük koçluk hizmeti, web tabanlı ShapesNet üye takip programı ve her türlü bilgiyi içeren Shapes Personal Training manueli dâhildir.

SHAPES STUDIO PREMIUM FRANCHİSİNG BEDELİ NEDİR VE NELERİ KAPSAR? Shapes Studio franchise bedeline ek olarak tedarik edilecek olan Reformer Pilates ekipman ve eğitim bedelleri gelecektir. İlave bir marka bedeli yoktur.

GÜÇLÜ MARKANIN GÜÇLÜ İŞ ORTAKLARI:

Shapes Studio’da kullanılan ekipman ve aksesuarların tedariğinde iş ortağımız, sektörün öncüsü  Interspor’dur. Eğitimlerde ise, iç kadromuza ek olarak, uluslar arası geçerlilikleri olan BVFA ve BASI Pilates® gibi kurumlarla birlikte çalışılmaktadır.

Yüksek standartlarda Shapes Studio Premium salonları, güçlü iş ortakları ve Shapes’in geniş iş tecrübesi ile Türkiye genelinde yayılmayı hedeflemektedir.

ARANAN İŞ YERİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Tüm Shapes salonlarının “uygun yer” de olması için Shapes merkez ekibi size maksimum destek vermekte ve sizinle birlikte çalışarak yer onayını vermektedir. Tüm salonlarımızın aynı standartlarında olmasını sağlamak amacıyla salon içerisinde kullanılacak duvar renkleri, zemin kaplama malzemeleri, renk standartları ve tabelalar tanımlıdır. Bu standartlar size tadilat aşamasında rahatlık sağlayacaktır. Yaklaşık olarak 120 – 170 m2 aralığındaki ve giriş katındaki “dükkân” niteliğindeki yerleri tercih etmekteyiz.

YATIRIMCILAR NEDEN SHAPES’İ TERCİH EDİYOR?

Shapes markası, sektördeki benzerlerinden farklı olarak konumlanmıştır ve “Butik Spor Salonu” olarak bilinmektedir. Fiziksel standartlarımız, pazarlama konularındaki kaliteli ve farklı çalışmalarımız ve global trendleri takip eden, yenilikleri hızla adapte edebilen yapımızın yarattığı elit marka algısı, girişimcileri bize çekmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ