06.12.2019 | Bayilik ve Franchise içerikli İnternet Gazetesi | bayilikgazetesi.com.tr

Seçil Store

ADRES
Ehlibeyt Mahallesi 1271. Sokak (Eski 6.Sokak) No: 31 Balgat - Ankara
TELEFON
0312 472 99 00
FAKS
0312 473 05 05
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

secil-bayilik-gazetesi

SEÇİL STORE FRANCHISE ;

  • Seçil markası, 1981 yılında kurulduğu günden beri istikrarlı büyüme hızı ile tekstil sektöründe, rakiplerine oranla göz doldurmuş ve her yıl 600 ün üzerinde farklı model ve tasarımla ile müşterinin algısında GALA-XI, IL’MIO, SEÇİL gibi markaları ile büyük beden, abiye ve modern kadın çizgisi ile varlığını dünyada ve Türkiye’nin çeşitli illerinde en seçkin mağazalar aracılığı ile yüksek kar marjları günden güne büyüyerek 31 yılda, 650 satış noktası ile kendini ispat etmiştir.
  • Franchise’nin gücü ve başarısı, markanın sektördeki tecrübesinden gelir. Biz, geçen 31 yıl içinde nelerin doğru olduğunu öğrendik ve bu bilgilerden sizlerin de faydalanmasını sağlamak istiyoruz.
  • En önemlisi de, Seçil gibi kurumsal, profesyonel ve sürekli gelişen bir ekip ile çalışmak, yatırımcıların gereksiz anlaşmazlıklara maruz kalmadan ve vakit kaybetmeden sadece satış ve pazarlamaya yoğunlaşmasına fırsatı sunmaktayız.
  • Ayrıca sektördeki profesyonellerden danışmanlardan destek alma olanaklarına sahibiz ve biz kişisel ve profesyonel büyüme için devamlı gelişim fırsatları sunmaktayız.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ