21.08.2019 | Bayilik ve Franchise içerikli İnternet Gazetesi | bayilikgazetesi.com.tr

Miss Poem

Miss Poem

mp728-1

Moda da Aşk Stili ; Miss Poem

Bayilik Şartları

Uyguladığı başarılı büyüme stratejileri sayesinde kısa sürede yurtiçi ve yurtdışında 120 shop ve 600’den fazla corner sayısına ulaşan Miss Poem, büyüme grafiğini sürdürmeye devam etmekte ve iş stratejileri doğrultusunda aşağıdaki özelliklere sahip lokasyonlarda yeni anlaşmalar yapmaktadır.

 SHOP BAYİLİKLER :

Mağazada aranan özellikler ;

Franchise olarak planlanan mağazanın; bölgedeki çarşı merkezi olan ana cadde üzerinde bulunması, alışveriş merkezi için ise diğer kurumsal markaların bulunduğu shopping mall içerisinde yer alması gerekmektedir.
Mağaza, en az 100 m² alana sahip olmalıdır.
Mağazacılık ve perakende tekstil ürünleri satışında tecrübe aranmaktadır.
Sürekliliği sağlayacak, kurumsal kadroları oluşturacak alt yapıya sahip olunmalıdır.
Siparişler, Miss Poem’in sezona göre mevcut koleksiyonu içerisinden yapılmaktadır.
Miss Poem mağazasının mimari tasarımı ve dekorasyonu planlanmakta ve uygulamaya alınmaktadır.
Franchise alan firmanın tanıtım harcamaları için ayıracağı bütçe, oluşturacağı iş planı doğrultusunda taraflar arasında kararlaştırılmaktadır.
Yatırım planlamaları, Miss Poem standartları ve temel kurallarıyla paralellik arz eden girişimci firma ile irtibata geçilmektedir. Mağaza lokasyonu ve yatırım planının uygun görülmesi durumunda tüm franchise şartları taraflar arasında detaylı olarak müzakere edilmektedir.

CORNER BAYİLİKLER :

Mağazanın; bölgedeki çarşı merkezi olan ana cadde üzerinde bulunması, alışveriş merkezi için ise diğer kurumsal markaların bulunduğu shopping mall içerisinde yer alması gerekmektedir.
Mağaza içerisinde Miss Poem için en az 30 m2 alan ayrılmalıdır.
Mağazanın, Miss Poem markası ile uyumlu ürünler satması ve yine markaya uygun ürünlerin yanında yer alması gerekmektedir.
Cornerlar’da Miss Poem merkez ofisi tarafından gönderilen poster ve görseller yer alır.

Neden Miss Poem Bayiliği ?

FAST FASHION VE TREND ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ
Yıllık 3 milyonun üzerinde, yıllık 5000 model üretim. Her gün 15 yeni model.. Hazır giyim sektöründe uyguladığı başarılı büyüme strajelileri sayesinde kısa sürede yurtiçi ve yurtdışında 130 shop ve 600’den fazla Corner sayısına ulaştı.
İSİM HAKKI
Mağaza açılışlarına isim hakkı ve royalty talep edilmemektedir.
UYGUN FİYAT
Detaylara önem veren, kalite odaklı anlayış için en uygun fiyatlar.
DESTEK
Miss Poem mağazası açıldıktan sonra satış yönetimi, personel seçimi ve eğitimi, ürün yönetimi reklam ve pazarlama çalışmaları gibi bütün opsiyonel kısımlara know-how bilgisi ile destek verilmelidir.
REKLAM VE PR ÇÖZÜMLERİ
Hedefe odaklı reklam ve pr çözümleri yaratıcı tanıtım stratejileri ve sponsorluklar, pazarlamada interaktif yaklaşımlar ile marka gücünü daha da arttırmaktadır.
GÖRSEL DÜZENLEME VE ESTETİK VİTRİNLER
Trendi yansıtan estetik vitrinler, Miss Poem kimliğini gösteren tüm basılı tasarımlar ve görsel sunum tekniklerini sürekli olarak takip eder. Detaylı planlanan iç düzenleme çözümleri, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak için gereken tüm detayları mağazaya yansıtmayı içerir.
GİRİŞİMCİSİNE RAKİP OLMAMA
Miss Poem kendi mağazalarını açmayacak ve yatırımcısına rakip olmayacaktır.
ALT MARKA ÇEŞİTLİLİĞİ
Geniş ve zengin koleksiyon yelpazesi sunulmaktadır.
Miss Poem Basics  Miss Poem Sweetthings Miss Poem Just Black
Miss Poem Business Miss Poem Denim Miss Poem Knitwear
Miss Poem Accessories
%100 Müşteri Memnuniyeti ve Sadakatı
Mağaza açılışının başarılı bir şekilde yapılması ve işlerin yolunda gitmesi için planlama aşamasına kadar her noktada yanındayız…
Genç Grubun Öncü ve En Hızlı Büyüyen Markası
15 – 35 yaş aralığını hedeflemektedir. Dünyada alışverişi en fazla yapan yaş grubu 15 – 35 olması, satış sirkülasyonumuzu arttırmaktadır.

Mağaza Konsepti ;

MODERN ÇİZGİLERE SAHİP KONSEPT MAĞAZALAR

Miss Poem Shop ve Corner mağazaları, markanın sevenleriyle buluştuğu en önemli noktalardır. Bu nedenle mağazaların tüm detayları, alanında uzman mimarlar tarafından büyük bir titizlikle tasarlanır. Her mağaza, Miss Poem’in konsept mağazacılık anlayışının modern bir yansımasını oluşturur. Hazır giyim firmaları arasında, ürün kalitesine olduğu kadar mağaza standartlarına da özel olarak önem veren Miss Poem, ürün yerleşimi ve kategorilendirme planlarından etiketlemeye kadar tüm detaylarıyla tamamen kendi tarzını ve kalitesini yansıtır.
DETAYCI, HIZLI VE SİSTEMLİ MİMARİ EKİP
Mağaza tasarımı aşamasında, profesyonel mimari ekip mağazanın bulunduğu noktada ön çalışma yaparak görsel taslağı oluşturur. Ardından ince düşünülmüş detaylarla yerleşim planı ve kullanım tarzı belirlenir. Ürünler için ideal sergilenme alanları seçilerek düzenleme aşamasına geçilir. Kullanılacak olan malzemelerin birebir örneklerinin sunulması ile mağaza hizmete hazır hale gelir.
 TRENDE GÖRE GÜNCELLENEN, ÇAĞDAŞ MAĞAZALAR
Piyasadaki değişimleri ve gelişmeleri yakından takip eden ekip, yaptığı değişikliklerle mağazanın çekiciliğini sürdürmesi, yeniliklere ayak uydurması ve trend mağaza tarzını sürekli olarak koruması için gerekli çalışmalar yapar.

Markalar

MİSSPOEM CASUAL

Miss Poem Casual koleksiyonu; şıklığı rahatlıkla birleştirmek isteyen moda severlerin kısa sürede ilgi odağı haline gelmiştir.

SWEETTHINGS

Renkli, mutlu ve cıvıl cıvıl yaşamaktan ödün vermeyenler için Miss Poem’in özel olarak tasarladığı Sweetthings koleksiyonu, sevimli ve zevkli detaylarıyla geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor.
 MİSSPOEM DENIM
Denim kumaşın vazgeçilmez çekiciliğini Miss Poem’in özgür ruhuyla buluşturan Miss Poem Denim, markanın spor ve farklı yönünü ortaya koyuyor.
JUST BLACK
Gecenin vazgeçilmez rengi olan siyah, Just Black koleksiyonunun ağırlıklı rengini oluştururken, davetler, partiler, yılbaşı etkinlikleri, yemekler, doğum günleri, mezuniyet gibi özel günler için parlak kumaşlardan elbiseler, mini ceketler, taytlar, işlemeli t-shirtler, şort ve pantolonlar koleksiyonun zengin çeşitliliğini ve farkını ortaya koyuyor.
MİSSPOEM BASICS
Modaya, trendlere ve müşteri taleplerine göre sürekli olarak güncellenen modelleri ve geniş ürün çeşitliliğiyle Miss Poem Basics grubu, Miss Poem’in vazgeçilmez alt markasını oluşturuyor.
MİSSPOEM ACCESSORIES
Giyinirken ayrıntılara dikkat eden, kullandığı aksesuarla da göz alıcı olmaya özen gösterenler için Miss Poem’in özel olarak dizayn ettiği Miss Poem Accessories koleksiyonu, trendleri yakından takip ederken şıklığından vazgeçemeyenler için rengarenk alternatifler sunuyor !
mpp (1)
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ