29.09.2020 | Bayilik ve Franchise içerikli İnternet Gazetesi | bayilikgazetesi.com.tr

komagene

ADRES
Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. No:20 B Blok No : 8/44 Maltepe / İstanbul
TELEFON
0216 367 97 00
FAKS
0216 417 38 80
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

komagene-bayilik-gazetesi

KOMAGENE ÇİĞ KÖFTE BAYİLİK ;

Değerli Yatırımcı Adayımız;

Öncelikle Komagene® franchisee adayı olmak için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Komagene® “Çiğ köfte sektöründe lider bir dünya markası olmak” vizyonuyla yola çıkmış, Türkiye genelinde 860’ı aşkın ve 7 ülkede 25 şubesiyle müşterilerine servis veren sektöre yön veren öncü markadır. İstikrarlı büyümeye devam eden Komagene® markamızın 2019 hedefi 1500 şube sayısına ulaşmaktır.

Şubelerimizin %98’i franchising sistemi ile başarılı bir şekilde işletilmektedir. Düşük yatırım maliyeti ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı nedeniyle en çok franchise talebi alan markamız için siz değerli yatırımcı adaylarımıza 2016 yılı sonuna kadar franchise giriş bedeli ( isim hakkı bedeli) ve Royality fee ( ciro primi) almadan yatırım fırsatı sunmaktayız.

Sizde aşağıdaki süreçleri takip ederek ailemizin bir parçası ve kabul görmüş bir markanın sahibi olabilirsiniz.

1-Yüz Yüze Görüşme ;

Komagene® Genel Müdürlüğü’nde veya sizin yatırım yapmayı düşündüğünüz lokasyonda yapacağımız bu görüşmede siz değerli franchisee adaylarımızı yakından tanımak, beklentilerini anlayabilmek ve size Komagene® sistemi hakkında detaylı bilgi vermeyi hedefliyoruz. (Görüşme randevusu ve başvuru talepleriniz için iletişim bölümündeki Franchise Başvuru Formunu kullanabilir ya da ilgili Bölge Sorumluları ile iletişime geçebilirsiniz.)

2-Lokasyon Belirleme;

Komagene®’ın büyüme stratejileri doğrultusunda hedeflenen bölgelerden seçim yapabileceğiniz gibi bunların dışında restoran açmak istediğiniz bölgeleri de incelemeye alabiliriz. Güncel restaurant açmak istediğimiz bölgeleri internet sitemizdeki http://franchise……. com.tr adresinden takip edebilirsiniz.

3-İş Planı Hazırlama;

Komagene® olarak yatırım yapılacak lokasyonu siz yatırımcı adaylarımızın ve konusunda uzman bölge sorumlularımız ile birlikte yapmış olduğunuz analiz sonucuna göre değerlendirerek onaylayacağız. Analiz değerlendirmesinde bölge sorumlunuz aynı zamanda sizinle birlikte bir iş planı hazırlayacaktır. Bu iş planıyla bölgenizdeki potansiyel satış noktaları, konut sayıları, bölgenizin sosyo ekonomik yapısı vb. veriler baz alınacaktır.

4-Eğitim;

Eğitim aşamasında Komagene® sistemini öğrenmenizi, yapılacak olan uygulamalarda başarılı olmanızı ve tüm bunları kendi restoranınızda uygulamanızı bekliyor olacağız. Eğitim periyodumuz Eğitim Departmanımız önderliğinde sürmekte olup ve belirlenen program dahilinde ağırlıklı pratik ve kısım kısım da teorik olarak uygulanmaktadır. Tüm franchisee adaylarımızın eğitim programlarına tam ve zamanında katılımları gereklidir.

5- Mimari Proje Desteği

Restoranınızı kiraladıktan sonra mimari çözüm ortaklarımız ve bölge sorumlularımız çizilecek tüm projeler için eksiksiz destek sağlayacaktır.

6- Açılış Pazarlama Planı;

Dükkanınızın dekorasyonu başladıktan sonra Bölge Sorumlunuz ile birlikte “Açılış Pazarlama Planı”nınızı hazırlamanızı önermekteyiz.  Bu plan, restoranınız açıldıktan sonraki 8 hafta boyunca haftalık bazda  bölgenize özel yapılacak aktiviteleri içerecek ve bu doğrultuda gerekli pazarlama materyallerinin siparişleri verilecektir.

8-Yatırım Maliyeti;

Ortalama bir restauranın yatırım maliyeti 20.000 – 30. 000 TL + KDV aralığındadır.

9- Sürekli Eğitim ve Operasyon  El Kitabı

Eğitim departmanımız tarafından hazırlanmış Operasyon ve Eğitim El Kitabını açılışta size teslim ediyor olacağız. Bölge sorumlularınız ve eğitim departmanımız sürekli olarak eğitimlerinizi takip ederek gerekli durumlarda size yardımcı olacaktır

10- Üretim ve Ar – Ge

6.000 m2 kapalı alanda Türkiye’nin sektöründe en büyük üretim tesisine sahibiz. Müşterilerimize en lezzetli ürünleri sunabilmek ve zengin ürün çeşitliliğimizi daha da arttırmak amaçlı Ar- Ge çalışmalarımız sürekli devam etmektedir.

11- Tedarik Zinciri ve Lojistik Desteği

Sektöründe Türkiye genelinde ilk ve tek soğuk zincir ile dağıtım yapan Komagene® franchisee’lerin tüm ihtiyaçlarının tedariğini de yapmaktadır.

12- Pazarlama

Yerel ya da ulusal reklamlarda ve reklam materyallerinde destek sağlanmaktadır.

13- Güçlü Operasyon Ekibi

Deneyimli ve konusunda uzman Bölge Operasyon Yöneticilerimiz restoran açılış sürecinden başlamak üzere size işinizi geliştirme aşamasında her türlü desteği ve bilgiyi sağlar.

14 – Denetim

Komagene® işletim standartlarını sağlamak üzere işinizi geliştirmeniz ve müşteri memnuniyetini sağlamanız amaçlı periyodik olarak denetimleriniz yapılır.

Franchise Adaylarında Beklenen Özellikler

Franchisee olmadan önce 1 hafta süre ile eğitim alabilecek Bu eğitim ile kafanızda yer alan ‘ acaba yapabilir miyim?’ endişesini yok edecek ve şubenizin başına geçtiğinizde işi tek başınıza yapabilecek bilgiye ulaşacaksınız.

İşinin başında durabilecek ya da yeterli ve verimli süreyi işe ayırabilecek

Markaların Franchising sistemi ile büyüme nedeni işletmecilerin işe geçmiş deneyimlerinden dolayı katkı sağlamalarıdır. Bu nedenle satışınızı  artırabilmeniz için şubenizde yeterli ve verimli saati geçirmeniz ve işi geliştirmeniz, dolayısı ile karlılığınızı artırmanız son derece önemlidir.

Enerjisi yüksek ve ekibini geliştirebilecek ve motive edebilecek

Enerjinizin yüksek olması ekibinizin işe daha fazla bağlanmasına ve satış çabalarının yoğunlaşmasına neden olacaktır. Ekibin gelişimi ve motive olmasını sağlamanız ise ekibinizin siz yokken de aynı çabayı sarf etmesi ve kendini iyi hissetmesini sağlayacaktır.

Komagene® işletim standartlarını en üst düzeyde uygulayabilecek

Komagene markasının belirlenmiş standartlarını korumak sürekli büyüyen markamız için son derece önemlidir ki her bir Komagene şubesinin aynı standartlarda ürün ve hizmeti sunması markalaşma süreçlerinde en önemli unsurlardan biridir.

Müşteri odaklı olmalı

Müşteri işimizin en önemli parçasıdır. Müşterinin olmadığı durumda şubelerin, franchisee’lerin ve markanın olması hiçbir şey ifade etmemektedir. Bu nedenle satış yapabilmemiz için müşteriye ve müşterinin daha sık alışveriş yapmasına ihtiyacımız vardır. Bu nedenle işimizin her aşamasında öncelikli olarak müşteri odaklı olmalıyız.

Franchisee adayı yatırım maliyeti ve işletme devamlılığını sağlayabilecek finansal güce sahip olmalıdır

Yatırım maliyeti düşük ve yatırımın geri dönüş hızı yüksek olsa da işletme devamlılığını sağlayabilecek bir finansal gücün olması önemlidir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ