27.09.2020 | Bayilik ve Franchise içerikli İnternet Gazetesi | bayilikgazetesi.com.tr

HALLEY

ADRES
Ekşioğlu Mah.Yeni Şile Yolu Cad.No:40 Alemdağ-Çekmeköy-İSTANBUL
TELEFON
0 216 641 85 77-78
FAKS
0 216 641 85 79
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

h2-1

HALLEY PELUŞ OYUNCAK BAYİLİK ;

Peluş oyuncak imalatında Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan firmamız, , uzun yıllardır tüm yurt genelinde 1000’i aşan benzin istasyonları, Marketleri ile toptan satışlarını şube ve bayileri eşliğinde sürdürmekte olan bir aile şirketidir.

Kurumsal maskot tasarım ve üretimi, kurum logolu özel tasarlanmış ürünler ve özel organizasyonlarınız için tasarlanan ürünler olarak, Kurumsal Satış alanında hizmet vermekteyiz.

Halley sürekli kendisini yenileyen, tasarladığı ürünleriyle sektörünün öncü markası haline gelmiş, Bunun yanı sıra hediyelik eşya sektöründe de ilklerden biri olmuştur,

Kuruluşundan bu yana, sürekli olarak bünyesine katılan genç aile bireyleri ile emin adımlarla ilerlemekte olup, piyasada zamanla markalaşmıştır. Üretimimizin de istikrarlı bir hale gelmesi ve artırılan ithalat kapasitesi ile daha geniş bir yelpazede hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Halley’in başarısında bayilerin rolü büyüktür. Daima uygun fiyat politikasını ilke edinen firmamız, Satış noktalarına gereken önemi vermektedir.

Bayi’lerimiz şifreli web sayfamızdan anlık olarak merkez stoklarını görebilir, siparişlerini verebilirler. Halley stoklarında olan istedikleri ürünü satın alma özgürlüğüne sahiptirler. Sadece ilk seferinde konsept oluşumu nedeni ile ürünler merkez tarafından belirlenebilir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ