27.09.2020 | Bayilik ve Franchise içerikli İnternet Gazetesi | bayilikgazetesi.com.tr

FAVORİ

ADRES
Yalçın Koreş Caddesi No:48 1.Blok Z,1,2,3 Güneşli / Bağcılar /İstanbul
TELEFON
0212 410 26 00
FAKS
0212 410 27 27
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

favori-bayilik-gazetesi

FAVORİ BAYİLİK ;

Favori Franchising Sistemi Hakkında ;

Favori, perakende mağazacılığa yeni, farklı, çağdaş ve müşteri odaklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor: Mutlu müşteriler ve mutlu mağazalar…

Favori mağazalarına giren müşteriler kendileri ve sevdikleri için en iyi ürün seçenekleri buluyor, güler yüzlü ve içten hizmet ile tüm sorularına hızla yanıt alıyor, alışveriş yapsın ya da yapmasın aynı güleryüzle uğurlanıyor.

Müşterisini mutlu eden Favori bayileri de mutlu… Çünkü :

Müşterilerine, trendlere ve modaya yön veren, özgün, yüksek kaliteli, garantili, A’dan Z’ye çok geniş bir ürün çeşitliliği sunabiliyor,

Favori tasarımcılarının sürekli geliştirdiği yeni koleksiyon ve modellerle mağazalarının rakiplerinden daima bir adım önde olmasını sağlayabiliyor,

Favori’den, mağazalarının satış sırasında ve sonrasında müşterileri hayran bırakacak bir hizmet sunabilmek için gerekli know-how ve eğitimleri alabiliyor.

Neden Favori ?

Favori yalnız kuyumculuk işi ile uğraşan, yaptığı işi de en üst standartlarda yapan lider bir firmadır.

Favori’nin fabrikası İstanbul’da Atatürk havaalanına 10 dakika mesafede size çok yakındır.

Favori’nin son teknolojilerin kullanıldığı fabrikasında çok tecrübeli kadroları var. Sattığı ürünlerin %95 ini kendi tesislerinde en üst kalite standartlarında üretiyor.

Favori ürünleri TSE güvenceli olup, ömür boyu ayar ve kalite garantisiyle satılıyor. İstenildiği zaman takıların bakımları ve gerektiğinde tamirleri ücretsiz yapılıyor.

Favori’nin 45 e varan tasarımcısı ortalama 15 yıl tecrübeli, uluslar arası başarıları var. Bu nedenle Türkiye de takı modasını Favori yönlendiriyor.

Favori İtalyan ve Türk öğretim üyelerinin ders verdiği bir tasarım okulu olan tek firma. Bu bizim model geliştirmede, moda yaratmada lider duruma gelmemize katkı yapıyor.

Favori tasarımcılarının tasarladığı modeller rakiplerine göre 3 misli hızlı satılıyor.

Favori rakiplerine göre 5 misli kısa sürede teslimat yapıyor. Showroomda bulunan ürünleri 24 saatte, stokta olmayan veya b2b den verilen siparişleri en geç 8 günde teslim ediyor.

Favori bayileşmeye isim ve tabela satmak olarak bakmıyor. “Favori tabelası asılan her mağaza bizim onurumuz ve gururumuzdur” diye düşünüyor. Onların başarısı için her türlü desteği veriyor.

Favori, bayilerine yardımcı olabilmek için perakendecilik okulu kuran ve bu alt yapıya sahip tek firma. Favori mağazalarının yönetici ve personelinin eğitimleri Favori Altın Akademisinde perakendecilik uzmanları tarafından veriliyor.

Favori bayilerine tam ve farklı bir perakendecilik sistemi sunuyor. Dekorasyondan mağaza işletmeciliğine, müşteri ilişkilerinden insan kaynakları ve muhasebeye kadar her türlü altyapı bilgilerini 12 El Kitabı halinde bayilerine anlatıyor.

Bu bilgiler içerisinde kullanılacak bilgisayar programlarından mağazanın yerel tanıtım planına, özel günler öncesinde ve sırasında yapılacak etkinliklerden mağaza personelinin giyim tarzına ve mağazada çalınacak müziğe kadar her türlü yön gösterici ve standart belirleyici bilgi yer alıyor. Yani toplu bir mağazacılık know-how’ı sunuluyor.

Bayiler Favori’den hukuki, mali ve ticari konularda danışmanlık hizmeti, reklam ve tanıtım konularında danışmanlık ve materyal hazırlama desteği alabiliyor.

Ayrıca mağaza yönetimi için gerekli teknoloji ve bilgi işlem alt yapısında danışmanlık, program ve web hizmeti uygulamaları da Favori tarafından sağlanıyor.

Favori’nin Bayilerine Sağladığı Diğer Avantajlar neler ?

Bir perakende kuyumcu, bulunduğu yörede Favori bayiliği aldığında yıllarca sürecek büyük bir stratejik avantaj elde ediyor. Çünkü Favori çeşitlerini rakipsiz olarak satma imkanına kavuşuyor.

Favori bayisi olan kuyumcuların satışları eski yıllara ve rakiplerine göre en az 2 misli artıyor.

Favori bayilerine, anlaşmalı bankalardan düşük faizli uzun vadeli banka kredisi kullandırabiliyor. Böylece bayi, az sermaye ile daha çok iş yapıp birim sermayesine daha büyük kazanç sağlayabiliyor.
Bayiler kredi kartı ile satışlarında Favori ile anlaşmalı bankaların daha avantajlı faiz ve ödeme süresi fırsatlarından yararlanabiliyor.

Satış fiyatları belli olmayan ve kontrol edilemeyen çok sayıdaki komşu rakip yerine, aynı fiyattan satış yapan çok az FAVORİ bayisi arasında olmaları bayi olan kuyumcunun satış ve kazancını artırıyor.

Favori’nin A’dan Z’ye çok geniş bir yelpazede, aynı fabrikada üretilmiş, çok kolay satılan modaya uygun ürünlerini çok güzel bir mağaza atmosferinde müşterilerine sunma imkanına kavuşuyor

Devamlı değişen seçkin modellerle isterlerse her hafta vitrinlerini yenileyebiliyor, böylece rakiplerinden her zaman bir adım önde olarak daha çok satıp daha fazla kazanabiliyor.
Favori ürünlerinin kalitesi en titiz tüketicileri bile memnun edecek düzeyde. Dolayısıyla bayiler yorulmadan kolay satış yapıyor.
Bayi olan kuyumcunun iş yapış şekli kolaylaşıyor. Karmaşadan, birbirine benzemeyen, standart kalitede olmayan çok sayıda ürünü satmaya çalışmaktan kurtuluyor.

Favori bayileri yüzlerce modelin bulunduğu Favori b2b ekranından haftanın 7 günü ve 24 saat sipariş verme imkanına kavuşuyor. Bu sayede mağazalarında %30 daha az stok tutuyor, sermayeden ve zamandan tasarruf sağlıyor

Bayiler çok sayıda toptancı ve çantacı ile uğraşmaktan, ürün seçmek ve ayrı ödeme yapmak için zaman harcamaktan kurtuluyor. Mutlu ve huzurlu oluyorlar.

Favori markasının piyasa değerine, güvenilirliğine ve itibarına hemen ortak oluyorlar, işleri kolaylaşıyor ilişkileri gelişiyor.

Favori’nin her türlü reklam ve PR çalışmalarından, bunların sağladığı talep artışından ve yeni müşteri kitlesinden hemen yararlanıyorlar.

Şu ana kadar Favori mağazası açan 100 ü aşkın bayilerin %99 u daha önce satış noktası olarak Favori ürünlerini satan kuyumculardan veya ikinci, üçüncü mağazasını açan kıdemli Favori bayilerinden oluşuyor.

Özetle Favori bayiliği daha çok kazanç sağlama, işini hızla geliştirme, maliyetleri düşürme, risklerden kurtulma ve geniş profesyonel bir ailenin üyesi olma ve onlardan destek alma, huzurlu ve mutlu olma fırsatı veriyor.

Favori Bayileri, Favori Ailesinin Eşit Bireyleri Oluyorlar..

Bayilerimiz ve biz aynı takımın oyuncularıyız; Biz üretiyoruz, bayilerimizde Favori mağazasında son kullanıcılara satıyor.

Mademki bir araya gelip bir sözleşme çerçevesinde iş ortağı oluyoruz, o halde birbirimize karşı sorumluluk duyacağız.

Favori’nin sahip olduğu fabrika, showroom her türlü bilgi birikimi, patent vs bizim, ama aynı zamanda BAYİLERİMİZİN.

Üzerinde FAVORİ yazan mağaza bayilerin, ama aynı zamanda BİZİM.

Öyleyse devamlı birbirimizi düşünerek ve birbirimize faydalı olmak için hareket edeceğiz.

Hep beraber güçlü bir aile olur ve birlikte hareket edersek;

Yalnızlıktan kurtulur güçlü ve profesyonel ticari bilgi birikiminden ve seçkin kurumsal imajdan hemen yararlanmaya başlayabiliriz.

Ticari pastayı tek başımıza olduğumuzdan daha çok büyütebiliriz.

Yalnız yapamadıklarımızı birlikte yapabiliriz.

Her geçen gün artan azılı rekabetten daha iyi korunabiliriz.

Ve elbette ki her birimiz daha başarılı olup daha çok kazanabiliriz.

Nasıl başvurabilirsiniz ?

Online bayilik istek formunu doldurarak online başvuru yapabilirsiniz.

Bayilik istek formunu bölgenizdeki Favori satış temsilcilerine iletebilirsiniz.

Favori’nin İstanbul’daki showroom ya da genel merkez binasına gelerek bayilik istek formunu verebilirsiniz.

İstek formunu doldurarak Favori Satış Müdürü’ne ya da Mağazalar Müdürü’ne e-posta ya da faks yoluyla gönderebilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ