21.09.2020 | Bayilik ve Franchise içerikli İnternet Gazetesi | bayilikgazetesi.com.tr

BHU

ADRES
10026 Sokak No:48-50-52 A.O.S.B. Çiğli İZMİR
TELEFON
+90 232 328 02 75
FAKS
+90 232 328 02 51
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

fff-1

YURT İÇİ BAYİLİK BAŞVURUSU ;

Bolulu Hasan Usta, 1982 yılında İzmir Kemeraltı’nda kurulduğu günden bu yana taze ve özenle seçilmiş malzemelerle hazırladığı lezzetleriyle özellikle süt tatlıları alanında Türkiye’nin lider markalarından biri haline gelmiştir.

Bugün Türkiye çapında 100’ün üzerinde satış noktasında ve KKTC, Dubai, Abu Dhabi, Katar, Kuveyt, Bahreyn’deki mağazalarıyla tatlılardan dondurma çeşitlerine, kahvaltı grubundan hamur işlerine, sıcak ve soğuk içeceklerden, kahve ve çikolata grubuna kadar genişlettiği ürün seçenekleri ile özenle hazırladığı lezzetlerini milyonlarla buluşturmaktadır.

Bolulu Hasan Usta, “her mağazada aynı lezzet” prensibinden yola çıkarak, her bir ham maddesi özel olarak temin edilen ürünlerinin katkısız ve sağlıklı olmasını ilke edinmiştir. Bu üretim anlayışıyla çok daha rahat ve kontrol edilebilir çalışma sistemi geliştirmiş olan Bolulu Hasan Usta, bu sayede işbirliği içinde olduğu tüm iş ortaklarına karlı bir yatırım imkanı sunmuştur.

Amacımız, kültürümüzün en önemli değerlerinden biri olan süt tatlılarını en iyi şekilde üretmek, gerek mağazalarımızda gerekse paket serviste en iyi şekilde sunmak ve böylelikle bu geleneksel değeri en iyi şekilde geleceğe taşımak.

Bir yatırım aracı ve iş imkanı olarak Bolulu Hasan Usta markamızla, değerlerimizi paylaşan, aynı amaç ve hedef doğrultusunda çalışma anlayışına sahip yatırımcılarla çalışmaya hazırız.

Neden tercih ediliyoruz ?

Marka ve ürün bilinirliğinde en üst seviyedeyiz.
Yüksek kar marjıyla çalışıyoruz.
İşletme kolaylığı ile kazanç takibini hızlı bir şekilde yapıyoruz.
Sektördeki en büyük frigorifik taşıma filosuna sahibiz. Böylelikle ürünlerimizi en uygun ve sağlıklı şekilde satış noktalarına ulaştırıyoruz.
Güçlü ve güvenilir bir markayız.
Yatırımlarımızda kısa vadede geri dönüş sağlıyoruz.
Bitmeyecek bir iş sürekliliğine sahibiz.
1982 yılından bu yana sahip olduğumuz tecrübemizle franchise vermeye devam ediyoruz. Franchise ile ilgili görüşmelerimizi İzmir fabrikamızda gerçekleştiriyoruz.

Bu görüşmelerde ;

Kar marjları hakkında bilgilendirme,
Gelir– gider hesaplamaları hakkında bilgilendirme,
Konsept BHU mağazalarını gezme,
Mimari proje hakkında bilgilendirme,
Franchise sözleşme şartları hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.

YURT DIŞI BAYİLİK BAŞVURUSU ;

Türkiye’de kendi kategorisinde pazar lideri olan, geleneksel lezzetlerimiz olan süt tatlılarımızı ve dondurmalarımızı yurt dışına mağazalar açarak taşıyan Bolulu Hasan Usta, hammaddesi, temel besinimiz süt olan bu eşsiz lezzetlerimizin dünya ülkelerinin de tatmasını sağlayarak bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Neden Tercih Ediliyoruz ;

İşletme kolaylığı ile kazanç takibini hızlı bir şekilde yapıyoruz.
Güçlü ve güvenilir bir markayız.
Yatırımlarda kısa vadede geri dönüş sağlıyoruz.
Helal Gıda dahil tüm kalite belgelerine sahibiz.
Bitmeyecek bir iş sürekliliğine sahibiz.
2015 itibariyle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Dubai, Abu dhabi, 2015 4. Çeyreğinde anlaşmaları yapılarak açılacak olan Bahreyn, Katar, Kuveyt mağazalarımızla Türkiye’de olduğu gibi kaliteden ödün vermeden, aynı lezzeti aynı hizmeti koruyarak ülkemizi gururla temsil etmektedir.

Yabancı yatırımcılarımızla yapılan görüşmelerimizde;

Kar marjları hakkında bilgilendirme,
Gelir–gider hesaplamaları hakkında bilgilendirme,
Konsept BHU mağazalarını gezme,
Mimari proje hakkında bilgilendirme,
Master Franchise sözleşme şartları hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.
Yapılan olumlu görüşmeler sonucunda yatırım yapılacak olan ülkenin tüketim alışkanlıklarını da göz önünde bulundururarak sahip olduğumuz bilgi-birikimi sektörel deneyimlerimizle ve franchiselerimizin değerli fikirleri ile birleştirerek doğru lokasyonda doğru mağazalar açılır.

Master franchiselerimizle beraber tespit edilen lokasyonlardaki uygun mağazalar projelendirilerek ana dokunun bozulmaması adına Türkiye’den gelen demirbaşlar ile Bolulu Hasan Usta konsept dekorasyonu uygulanır.

Sürekli kendini yenileyen Bolulu Hasan Usta yakın zamanda Suudi Arabistan, Azerbaycan, Rusya, Umman, gibi ülkelerde de mağazalar açmayı hedeflemektedir.

Bolulu Hasan Usta, çocuklar ve yaşlılar dahil herkes için keyifle tüketilen ve sağlıklı ara öğün görevi gören süt tatlılarını tüm nesillere aynı kalite ve özveriyle ulaştırarak bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ