29.07.2020 | Bayilik ve Franchise içerikli İnternet Gazetesi | bayilikgazetesi.com.tr

So CHIC

ADRES
Molla Fenari Mah. Kürkçüler Pazarı Sok. No:15-19 Çemberlitaş-Fatih İSTANBUL
TELEFON
212 513 68 00
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

so-chic-bayilik-gazetesi

So CHIC… Franchise Projesi..

So CHIC…’in sürekli büyüyen ve bilinirliliğini arttıran bir marka olmasının sebebi gümüş mücevherat sektöründe özgün tasarımları, yıllar içerisinde kazanılmış değerlerin iş ortaklarına etkin bir şekilde aktarılmasıdır. Bu sebeple So CHIC… iş ortaklarında girişimci bir ruh ve başarma tutkusu aramaktadır.

Franchising sisteminin avantajları

1-Minimum risk So CHIC… franchise sistemine dahil olunduğunda 60 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimden faydalanarak, işletme, satış, stok ve barkodlama gibi konularda hazır bir sisteme sahip olunur. Ürün ve hizmette kalite, eşsiz tasarımlar, So CHIC… markası için özel olarak tasarlanan modern dekorasyon konsepti, dikkat çekici ürün ambalajları ile sektörde bir ilkin parçası olmanın avantajı yaşanır. So CHIC… mağazası faaliyete geçtikten sonra faaliyet standartlarını izlemek ve gelişmesine yardımcı olmak amacıyla periyodik olarak mağaza denetimleri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, So CHIC… franchiseları ile stratejik ortak olduğu anlayışı ile mali performansın sürekli değerlendirilmesi için kar-zarar ve satış adetleri karşılaştırılması yapılır ve ürün seçenekleri konusunda bilgilendirme ve destek sağlanır.

2- Mimari proje / Dekorasyon So CHIC… marka konsepti çerçevesinde oluşturulan mimari projeye uygun şekilde, yurt içi ve yurtdışında bulunduğu tüm noktalarda dekorasyon ve tasarım çalışmaları oluşturur. Seçilen mağazanın şekline ve büyüklüğüne göre dekorasyon çalışmaları mimari ekip tarafından yapılır, kontrol edilir ve sonrasında tadilat, değişim ya da görseller konusunda destek devam eder.

3- Yer seçimi Gün geçtikçe büyüyen organizasyonda mağaza lokasyonu olarak ana caddeler ve alışveriş merkezleri tercih edilmektedir. Mağaza yer seçimi yapılırken, m2 büyüklüğü, kira değeri, cephe büyüklüğü, görünüş gibi içsel dinamiklere dikkat edilirken, mağazaların doğru bir şekilde konumlandırılmasında başarıyı yakalamak için, çevresel ve demografik özelliklerine bakılır.

4- Eğitim desteği So CHIC… mesleki eğitimlere verdiği destek ve kaliteli insan kaynağına verdiği önemle bugün sektördeki varlığını geleceğe taşıyor. Franchise sistemine dahil olan mağazalarda mağaza yöneticisine ve satış danışmanlarına satış, müşteri ilişkileri, işletme ve yönetim sistemi gibi konularda açılıştan önce, uzman ekibimiz tarafından teorik ve pratik eğitimler verilmektedir.

Franchise ve Bayilik şartları hakkında bilgi almak için;

So CHIC…’e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ