19.07.2020 | Bayilik ve Franchise içerikli İnternet Gazetesi | bayilikgazetesi.com.tr

SAKA SU

ADRES
Kısıklı Mh. Alemdağ Cd. No:60 B Blok Kat:3 B. Çamlıca / Üsküdar / İstanbul
TELEFON
444 72 52
FAKS
0 (216) 505 12 95
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

sss-1

Saka Sağlık Kaynağı yurt dışı satışları için doğal mineralli su sertifikasını, 2005 yılında Avrupa’nın en önemli akredite laboratuvarı SGS Fresenius Enstitüsünden almıştır.
Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü tarafından 3 Yıldız Superior Taste Award’a 2011-2012-2013 yıllarında üst üste layık görülerek Kristal Ödül’ü almıştır.

Saka A grubu markalar arasında, sodyum diyetine uygun, sağlıklı bir vücut için ihtiyaç duyulan mineral düzeyi dengeli ve önemli bir sudur. Tamamen doğal olan Saka; kaynağındaki mineral değerlerini el değmeden şişelerine doldurmaktadır. Yurt dışında Saka; sahip olduğu PH seviyesi, kalsiyum ve magnezyum dengesi ile ulaştığı ve başarılı olduğu tüm ülkelerdeki performansını, artık iç pazar odaklı devam ettirecektir.

Yurt genelinde Edirne’den Hakkâri’ye hemen hemen her ilimizde bulunan Saka; tüketicilerimizi mineralli suyun faydalarını ve “Saka sağlık kaynağı” etkisini anlatarak mineralli su bilincini yükseltmek; yurt dışında elde ettiği itibarı, tüm tüketicilerimizle paylaşmayı ilke edinmektedir.

Bayilikle ilgili oluşacak yeni talepleri değerlendirerek, mevcut güçlü bayii teşkilatımıza dâhil etmek bizler için onurdur. Biz mevcut ve aramıza yeni katılacak olan bütün abonelerimize değer veriyoruz. Yeni aboneler kazanmak için çalışırken de, tüketici faydası ve insan sağlığını destekleyici bilgilendirme ve aktiviteleri ön planda tutuyoruz. Bu şekilde kampanya ve tanıtım faaliyetlerimizi arttırarak abonelerimizin ve tüm tüketicilerimizin bilinçli olarak sağlıklı ve dengeli bir hayat için tüketebilecekleri doğal mineralli suyu temin etmeyi arzu ediyoruz. Rakamlar bizler için halkımızın sağlığının söz konusu olduğu her konu ve zamanda, onların faydalı besin ve alkali su kullanımlarının artması ile anlamlı hale gelmektedir.

Sağlık Kaynağı Saka, ilk doğal mineralli su ruhsatı alan marka olarak, tüketicisine sahip olduğu hijyenik ve en son teknolojiyle ürettiği ürünlerini ulaştırmada daha etkin çalışarak daha fazla insanımızın mineralli su tüketimi ile yaşam kalitesini arttırmalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Türkiye’nin AB standartlarına uygun ilk doğal mineralli suyu Saka Su’dur. Doğal mineralli su; özü değiştirilmemiş, mineral yapısı mevsimsel değişikliğe uğramamış ve kaynağında temiz olan su demektir. Sakarya ilinin, Hendek ilçesinde bulunan Keremali dağlarından gelen Saka, 19 lt’lik ambalajıyla; Marmara, Batı Karadeniz, İç Anadolu, Ege ve Akdeniz’de. “Saka doğallık ve sağlığı”, hızlı servis ve eğitimli dağıtım elemanları ile tüketicilerine ulaşıyor. Saka, 0,33 lt, 0,5 lt ve 1,5 lt’lik pet şişelerin yanı sıra 5 lt ve 10 lt’lik ambalaj seçenekleri ile market ve damacana bayilerinde satışa sunuluyor.

Saka, yıllık yüksek üretim kapasitesine sahip Sakarya fabrikasında, tarımsal arazilerden ve yerleşim yerlerinden uzakta en son teknolojiye sahip makinelerle, AB standartlarında ve % 100 hijyenik koşullarda üretim yapmaktadır. Saka, Avrupa’daki en hızlı şişeleme tesislerinden birine sahiptir.

Bayilik Şartları

Saka; özü değiştirilmemiş ve mineral yapısı mevsimsel değişikliğe uğramamış sağlıklı doğal suyu tüketicileriyle buluşturuyor. Siz de Saka bayisi olmak istiyor ve aşağıdaki kriterlere uyduğunuzu düşünüyorsanız, hemen 444 72 52’yi arayarak başvurunuzu yapın!

Bayilik Kriterleri

• Bölge’nin potansiyeline uygun dağıtım altyapı ihtiyacını karşılıyor olmak (dükkân, araç, telefon, bilgisayar, dağıtım ekibi)
• Bayi elemanlarının satış ve servis eğitimi Saka Su tarafından verilmektedir. Saka Su; araç kaplama, tabela, servis elemanı kıyafeti, magnet ve broşürleri bayilerin iş geliştirmesine destek olmak amacıyla ücretsiz karşılamaktadır.

Saka Aksesuarları

• Su Sebili
• Bayi tabelası
• Saka servis elemanı kıyafetleri
• Magnet
• Saka logolu su pompası

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ