03.08.2020 | Bayilik ve Franchise içerikli İnternet Gazetesi | bayilikgazetesi.com.tr

Pan

ADRES
Öz Ankara Gıda Toptancıları Sitesi Macun Mah. Batı Bulvarı No:2/43 Y.mahalle /ANKARA
TELEFON
0 312 387 40 80
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Pan Çiğ Köfte Bayilik ;

Kurulduğu günden bugüne sektörde yenilikçi bir çizgi benimseyen Pan Çiğ Köfte, bugün Türkiye`nin dört bir yanında bulunan satış noktaları ile önde gelen gıda perakendecileri arasındaki yerini almıştır. Anadolu lezzetini, modernleşen ülke şartlarına yakışır bir şekilde 21 ilde sofralara ulaştırmaktayız.

Pan Çiğ Köfte olarak asıl işimiz, özel formülümüz ile eşsiz lezzetli ürünlerimizi tüketicilerimizin beğenisine sunarken, yenilikçi kampanyalarla da bunları desteklemektir.

Ürünlerimizin lezzetini ve kalitesini daha fazla noktada tüketicinin beğenisine sunmak için de ciddi olarak planlanan ve üzerinde vakit harcanan stratejilerle oluşturduğumuz projelerle %100 mutlu müşteri felsefesini taşımaktayız.

Dünya’da franchising sistemi ile yaygınlaşan bir çok firmadan feyz alarak, Türkiye’de de benzer prensiplere ek olarak kültürümüzü ekleyerek yaygınlaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bugüne kadar birçok müteşebbise kendi çalışma sistematiğini aktararak işlerini kurma konusunda destek verdik. Tüm satış noktalarımız bölge analizinden ve mimari tasarımdan, eğitime, danışmanlık desteğinden operasyonel denetime kadar markamız standartlarını sağlayabilmek amacıyla tüm departmanlarımız tarafından destek görür, yetiştirilir ve geliştirilir.

pan-cig-kofte-bayilik

Bayilik Şartları

• Firmamız bayiliklerde isim hakkı bedeli almamaktadır.

• Adres tesbitin de herhangi bir bayimize yakın olmaması, yaya trafiğinin fazla olduğu özellikle cadde üzerindeki bölgelerde bayilik tercih edilmesi önem arz etmektedir.

• Anlaşma sonunda Bayilik sözleşmesi ve 7000tl teminat senedi imzalanması gerekmektedir.

•Bayi kurulumu sizin tarafından (dükkan tabelası, iç dekorasyon ,dolap, masa, sandalye, duvar rafı) Pan Grup konseptine uygun turuncu-krem renklerinde dizayn edilmektedir.Kurulum ücreti bayi’ye ait olup ve 1adet internet kullanıcılı bilgisayar, 3 adet kamera aktif çalışacak şekilde kurulum sağlanmalıdır.dilerseniz Çzöüm ortaklarımızdan destek alabilirsiniz.

• Açılışa özel 300 kg Çiğ köfte, 5000 adet El ilanı, 1000 adet Mağnet , Personel kıyafetleri ve Kampanya brandası bedelsiz olarak gönderilmektedir.

• Ürünümüzün Midye, Kokoreç, Izgara tavuk, Köfte, Lahmacun, Pide ve Kebap tarzı gıdalar ile satışına izin verilmemektedir.

• Bayiliğiniz aktif hale gelmeden evvel uzman kadromuz tarafından ürünlerimiz ve müşteri sunumları ile ilgili gerekli eğitimler verilmektedir.

• Pan bayilerin de çalışan personelin kılık kıyafete özen göstermesi Pan logolu giysiler kullanması gerekmektedir.

Neden Pan ?

Muhteşem Ürünler Pan Çiğ Köfte sürekli kendisini yenileyen menüsüyle çiğ köfte sektörünün öncü markaları arasındadır. Tüm kampanya ve satış stratejilerini franchiseeleri ile birlikte çalışarak, çözümlere birlikte karar verir.

En iyi Sistemler

İleri teknoloji sipariş sistemi, sektörün en iyi reklam ajanslarıyla çalışmaktan satın alma gücümüze kadar bir çok özelliğimizle Pan Çiğ Köfte olarak Türkiye`nin öncü çiğ köfte kuruluşlarından olmaya devam ediyoruz.

Profesyonel Destek

Pan Çiğ Köfte olarak özgün ve kişiselleştirilmiş eğitimler veriyoruz. Destek birimlerimiz iş modelinizi gerçekleştirmeni için size en iyi danışmanlığı sağlıyor.

Önemli Fırsatlar ve Kampanyalar

Pan Çiğ Köfte`nin başarı kanıtlanmış bir iş modeli bulunmaktadır. Düşük açılış maliyetleri ve sürekli büyüyen pazarımızla, sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlıyoruz. Daha önce analizi gerçekleştirilen lokasyonları francihisee adaylarımıza öneriyoruz. Üretim, lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteyi ve uygun fiyatları franchiseelerine sunmaya devam ediyoruz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ