29.07.2020 | Bayilik ve Franchise içerikli İnternet Gazetesi | bayilikgazetesi.com.tr

Little Caesars

ADRES
Evren Mah. Bahar Cad. Polat iş Merkezi No:6 A Blok Kat:1 Bağcılar-Güneşli / İstanbul
TELEFON
0212 604 14 14
FAKS
0212 630 35 35
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

little-caesars-bayilik-gazetesi

Little Caesars Bayilik ;

DEĞERLİ FRANCHISEE ADAYIMIZ;

Öncelikle, Dünya’nın ve Türkiye’nin en büyük evlere paket servis pizza markalarından biri olan Little Caesars’a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Hizmet ve ürün kalitesinin çok ön plana çıktığı günümüz hızlı servis restoran sektöründe, siz değerli adaylarımızın, bu rekabet ortamında “birlikten kuvvet doğar” atasözümüzde de belirtildiği gibi, daha kuvvetli olmak için tercih edebileceği en önemli alternatif, muhteşem Little Caesars franchise sistemimizdir.

İlk restoranını 1959 yılında kurucuları Mike ve Marian ILITCH tarafından Amerika’da açan Little Caesars, geçen 50 yıldan fazla süreç zarfında edindiği tüm tecrübe ve birikimi siz değerli franchisee adaylarına aktarmayı görev edinmiştir. Ülkemizdeki ilk restaurantını Çelebi Holding güvencesi ile 1997 yılında açan Little Caesars, 2007 yılından itibaren franchise vermeye başlamış ve özellikle son zamanlarda franchisee ailesini genişletmek adına önemli yatırımlara imza atmıştır.

Bugün siz değerli adaylarımız Little Caesars ailesine katıldığınızda, hem dünya üzerindeki 5000’den fazla hem de gün geçtikçe artan restoranlarımızda edindiğimiz tecrübeye ortak olmaktasınız.

Günümüz ticari koşullarında “tecrübeli” ve “bilgili” olmak sizi her zaman bir adım öne çıkarır. Franchisee başvurusu yaptığınız ilk andan itibaren lokasyon seçimi, gün geçtikçe artan eğitim, kiralama, inşaat (dekorasyon), lojistik, insan kaynakları, bilgi-işlem ve diğer operasyonel konularda “tecrübeli” ve “bilgili” bir profesyonel kadronun desteğini almaya başlayacak ve belkide hayatınızda ilk defa kendi işinizi yapmaya başladığınız anda dahi, kendinizi tecrübeli ve bilgili hissedeceksiniz.

Şu anda Little Caesars franchise sistemi içinde bulunan franchiseelerimiz arasında kendi restoranlarımızda yetişmiş ve daha sonra kendi işlerini kurmak adına Little Caesars sistemine franchisee olarak katılmış arkadaşlarımızla beraber, yıllarca farklı sektörler ve firmalarda profesyonel çalışarak sonunda kendi işini kurmuş franchiseelerimiz de mevcuttur. Bu franchiseelerimizin ortak özellikleri işlerinin başında durmaları, hedef odaklı çalışmaları, iyi birer ekip lideri olmaları, bölgelerinde güçlü bir pazarlama stratejisine sahip olmaları, rekabet odaklı hareket edebilmeleridir.

Kendi kendinizin patronu olmak için, aileniz ve geleceğiniz adına karlı bir yatırıma imza atmak için, rekabet için, başarmak için ve herşeyden önemlisi kazanmak için Sezar İmparatorluğu’nda yeriniz hazır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ