06.08.2020 | Bayilik ve Franchise içerikli İnternet Gazetesi | bayilikgazetesi.com.tr

Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor mu ?

Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor mu ?

Tartışmasız Türkiye’nin en iddialı ve popüler restoran zinciri olan Köfteci Yusuf, lezzeti ve benzersiz konsepti ile yatırımcıların iştahını kabartıyor.Ortalıkta oluşan bilgi kirliliğini önlemek adına popüler marka hakkında ilk elden bilgi alarak bu yazımızı hazırladık.

Köfteci Yusuf hakkında ;

Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş, 1996 yılında İznik’te kuruldu.

Türkiye’de 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Köfteci Yusuf A.Ş Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası unvanına sahiptir.

Köfteci Yusuf Bursa’da 13İstanbul’da 8İzmir’de 7Ankara’da 4Aydın’da 3Kocaeli’ de 3Bilecik’te 2Eskişehir’de 2Balıkesir’de 2DenizliIspartaKırıkkaleSakarya ve Yalova’da birer olmak üzere toplam 49 noktada hizmet vermektedir.

37 şubemizde KÖFTECİ YUSUF, 5 şubemizde DÖNER Y, 3 şubemizde döner ve ızgara lezzetimize aynı anda ulaşabileceğiniz KÖFTECİ YUSUF ve DÖNERY, 2 şubemizde KÖFTECİ YUSUF lezzetlerinin ekmek arasında buluştuğu EKMEK ARASI Y, 1 şubemizde beş farklı konseptin bir arada bulunduğu YOLBOYU LEZZETLERİ ile buluşabilirsiniz.

Bursa Yenişehir’de ki Et Entegre Tesisimizde bulunan Hesaplı Kasap’ımız, zengin kasap ve şarküteri ürünleriyle sizlerle buluşmayı beklemektedir.

Firmamız Köfteci Yusuf markasının yanı sıra Bozüyük Sarar Outlet’ te ki ‘’Yol Boyu Lezzetleri’’ konseptiyle; Köfteci Yusuf, DönerY, BurgerAge, Ciğerce ve Kamenta markaları ile beş farklı lezzet alternatifini misafirlerine sunuyor.

Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur.

Bayilik Veriyormu ?

Köfteci Yusuf malesef bayilik vermiyor ve bunu web sitelerinde açıkca belirtmişler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ