29.07.2020 | Bayilik ve Franchise içerikli İnternet Gazetesi | bayilikgazetesi.com.tr

Juice Planet

ADRES
Binbaşı Reşatbey Mah. Akçay Cd. No:9/6 Gaziemir, İzmir
TELEFON
0 (232) 445 91 93
FAKS
0 (232) 484 15 80
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

juiceplanet-bayilik-gazetesi

JUICE PLANET BAYİLİK ;

Cafe Konseptimiz; 50-100 m2 arasında, minimum 4 m cephe genişliği ve tercihen açık alanı olan mekanlarda, büyük şehirlerde ya da yazlık yerlerdeki yaya sirkilasyonu yoğun trend olmuş yeme içme caddelerinde, Popüler AVM lerde uyguladığımız işletme modelimizdir.

Menüsü en geniş konseptimizdir. Oturma alanı ve mutfak yerleşiminden gelen imkanlardan ötürü menüde içecek ve yiyecek çeşitleri artırılarak hoş zaman geçirilen, hem klasik ürünleri bulabileceğiniz hemde bildik tatların bu konseptte yeniden yorumlanmış versiyonlarını deneyimleyebileceğiniz hoş bir cafe konsepti ile tanışacaksınız. Juice menüsü dışında bu konsepte uygun alternatif kahvaltı çeşitleri, salata çeşitleri, makarna çeşitleri, sandviçler, hafif tatlılar ile yine bu konsepte uygun özgün kahve çeşitleri, çay çeşitleri, soğuk içecekler ile menümüz zenginleştirilmiştir.

Kiralama modeli ile mi yoksa satınalma modeli ile mi bir Juice Planet CAFE sahibi olmalıyım? diye düşünüyorsanız fazlası için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz.

Kiosk/Stand Konseptimiz; 10-20 m2 arasında, büyük şehirlerde ya da yazlık yerlerdeki popüler AVM lerde, plaza içi iş merkezlerinde, plajlarda, oyun alanlarında, kampüs veya spor merkezlerinde uyguladığımız işletme modelimizdir.

Menüsünde hepsi taze ve çok çeşitli juice ürünleri, detox setleri, sınırlı sayıda konsepte uygun çay ve kahve çeşitleri, sağlıklı ara öğün atıştırmalıkları, frozen yoğurt, sandviç çeşitleri, çerezler, diyet yemekleri ve hafif tatlılar bulunmaktadır.

Operasyonu kolay, yatırım tutarı düşük ve doğru lokasyonlarda çok kazandıran en yaygın konseptimizdir.

Kiralama modeli ile mi yoksa satınalma modeli ile mi bir Juice Planet STAND sahibi olmalıyım? diye düşünüyorsanız fazlası için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ