11.08.2020 | Bayilik ve Franchise içerikli İnternet Gazetesi | bayilikgazetesi.com.tr

Dry Center

ADRES
Acıbadem Cad. Tekin Sok. Beyaz Köşk No: 35/A 34718 Kadıköy / İSTANBUL
TELEFON
(0216) 428 48 68
FAKS
(0216) 428 48 70
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
Dry Center Franchise ;
Türkiye’nin dört bir yanına hızla yayılan Dry Center, sizi de bu hızlı gelişimine davet ediyor. Siz de Dry Center Franchising Sistemi içerisinde yer almayı ve seçkin bir markanın işletmecisi olmayı isterseniz; başvuru formunu doldurarak ilk hamlenizi yapabilirsiniz.
Dry Center’ın deneyimi, bilgisi ve desteği her konuda (projeden açılışa, reklam ve pazarlamadan lojistik ve teknik desteğe kadar) sizlerle olacaktır. Dry Center güvencesi ve AR-GE departmanının tecrübesiyle yapılan her hamle doğru bilgiyle, doğru zamanda ve doğru yerde olmayı sağlar. Bu da başarıyı doğal hale getirmektedir: Şah-Mat
Yer Seçimi ;
Dry Center’ın kuru temizleme sektöründeki tartışılmaz üstünlüğünü destekleyen en önemli unsur; her faaliyetinde her ayrıntıyı titizlikle gözden geçirmesidir.
Bu anlamda Dry Center için önemli konulardan biri de; kuru temizleme yeri seçimidir: Franchising Departmanı yetkilileri, kuru temizleme yeri seçiminde uygulanan kriterler doğrultusunda alternatifleri değerlendirmektedir. Dry Center yılda ortalama 30’dan fazla yer alternatifini değerlendirmekte ve bu yerlerden ortalama 5-6 lokasyon Dry Center kriterlerini karşılayabilmektedir.
Gelecek Yolculuğunda Dry Center Sizi Bekliyor…
Dry Center
Dry Center

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ