19.07.2020 | Bayilik ve Franchise içerikli İnternet Gazetesi | bayilikgazetesi.com.tr

Bay Döner

ADRES
Adalet Mh. Anadolu Cd. No:41 Bağımsız Bölüm K:20 No:17 Megapol Tower Bayraklı / İZMİR
TELEFON
0 232 4644235
FAKS
0 232 4644236
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

baydoner-bayilik-gazetesi

BAY DÖNER FRANCHISING ;

Baydöner Türkiye’nin en büyük ve en yaygın restoran zinciri olarak, ülkenin her yerinde ve başta komşu ülkeler olmak üzere yurtdışında da büyümeye devam ediyor. Bu kapsamda franchise adaylarına işbirliği yapmak için kapılarını açıyor.

Neden BAYDÖNER?

Güçlü menü
Menüsünde Türk mutfağının en güzel yemeği bulunuyor. Hem de Baydöner kalite standardı, makul fiyatı ve hızlı servisiyle.

Kategorisinde lider
Fast food müşterisinden, restoran müşterisine kadar çok geniş tüketici kitlesine hitap eden Baydöner, döner denildiğinde ilk akla gelen ve en fazla şubesi olan döner markası konumunda yer alıyor.

En iyi sistemler
Baydöner, dönerin üretiminden müşteriden sipariş almaya, ürünlerin mutfaktaki projesinden restoranlarda kullanılan ekipmana kadar işin kalitesini, verimini artırmak için en son teknolojiyi, en yeni sistemleri kullanıyor.

Müşteri odaklılık
“Baydöner’de her müşteri bir yıldızdır” felsefesiyle hareket eden tüm Baydöner çalışanlarının odağında, mutlak müşteri memnuniyeti bulunuyor.

Eğitim, Denetim
Baydöner, çalışanlarını ISO 22000 standartlarına uygun bir üretim ve servis kalitesini sağlamak amacıyla düzenli olarak eğitiyor. Ayrıca etkin kontroller yapmak suretiyle denetliyor.

Eğer franchise almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Başvurunuz değerlendirildikten sonra size en kısa sürede cevap verilecektir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ