01.08.2020 | Bayilik ve Franchise içerikli İnternet Gazetesi | bayilikgazetesi.com.tr

ARİŞ

ADRES
Nuruosmaniye Cad. Şerefefendi Sok. No:27 P.K 34110 Cağaloğlu, İstanbul / Türkiye
TELEFON
+90 212 528 88 00
FAKS
+90 212 520 69 01
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

aris-pirlanta-bayilik-gazetesi

Ariş Pırlanta Bayilik ;

Ariş Pırlanta, birlikte kazanmaya davet ediyor !

Pırlantalı mücevherde bir tek Ariş size yeter! Ariş Pırlanta, “Marka Mağazacılık” sistemiyle satış ağını genişletiyor. Sektörün asırlık markası Ariş Pırlanta, deneyimli bir markanın çatısı altında büyümeyi hedefleyen herkesi ‘’Gerçek Kalite, Doğru Fiyat’’ anlayışında, birlikte kazanmaya davet ediyor. Zengin koleksiyonlarıyla, üründe ve hizmette kaliteyi ön planda tutan çizgisiyle Ariş Pırlanta, perakende zincirini büyütmeyi hedefliyor. Ariş Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Güzeliş, franchising sistemiyle ilgili olarak, “Ariş Pırlanta, markanın sağlıklı ve iddialı büyüme hedefi doğrultusunda, ARİŞ MARKA MAĞAZACILIK sistemiyle perakende ağını büyütmeyi hedeflemektedir.

Ariş’in yüzyılı aşkın bir zamandır mücevher sektöründe olması, onu yalnızca çok iyi bir tasarımcı ve üretici yapmıyor. Ariş, Türk insanının ve alışkanlıklarını da çok iyi sindirmiş ve bundan kendine has birikimler çıkarmış bir markadır. Bu itibarla, Ariş markasına uzun vadede katkıda bulunabilecek kişi ve kurumlarla işbirliği yapmayı, markamızı birlikte geleceğe taşımayı istiyoruz. Franchising yanısıra, bayilik ve satış noktası koşullarımızı da belirledik. Köklü bir markanın uzun yıllara dayanan deneyimi ve birikimiyle, kaliteli hizmeti benimseyerek kazanmaya odaklı herkesi ‘’Gerçek Kalite, Doğru Fiyat’’ anlayışında, Ariş çatısı altına davet ediyoruz.’’ Ariş Pırlanta’nın Marka Mağazacılık konsepti, İstanbul Cevahir AVM, Carousel AVM, Palladium AVM, Kadıköy / Altıyol, Marmara Forum AVM, Mall of İstanbul AVM, Antalya / Lara, Bursa / Zafer Plaza AVM, İzmir / Alsancak, Ankara/ Antares AVM, Arcadium AVM, Armada AVM, Cepa AVM, Bİlkent AVM, Kahramanmaraş ve Sakarya’da uygulanmaktadır.

Ariş Franchising sisteminin yararları nelerdir?

– Ariş markası ile birlikte ulusal veya uluslararası standartlarda kaliteye sahip olursunuz.

– Ariş’in sağladığı sürekli müşteri potansiyeliyle birlikte aktif iş yapma imkanı doğmaktadır.

– Ariş’in güvenli gücü sayesinde karşılaşabileceğiniz risk ve işletmecilik sorunlarını minimize edersiniz.

– Ariş’in eğitim hizmetleri ve uzman satış danışmanı desteği yanısıra, sürekli olarak yaptığı araştırma ve geliştirme çalışmalarından yararlanırsınız.

– Reklam ve tanıtım giderlerinden tasarruf sağlarsınız.

– Ariş franchising sistemi, kendi işinizi kurmanın getirdiği riskleri azaltır.

Detaylar için sirketimizin Ariş Marka Mağazacılık departmanı ile temasa geçmenizi rica ederiz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ